مجله

بهترین لباس های بهاری

بهترین لباس های بهاری

فصل جدید به معنای لباس های جدید است و ما همیشه هیجان زده هستیم که با ورود به فصل جدید لباسی های ترند را امتحان کنیم و با لباس های جدید شیک و جذاب بنظر برسیم. با اتمام فصل زمستان باید خود را برای بهار باشکوه آماده کنیم. ترفند ترکیب یک لباس زیبای بهاری این است که با اصول شیک شروع کنید و سپس استایل خود را برای فصل به روز کنید. در این مقاله بهترین نکات استایل را در مورد اینکه چه لباسی برای بهار بپوشیم, آورده شده است با ما همراه باشید.

بهترین لباس های اساسی برای پوشیدن در فصل بهار

کلید داشتن یک لباس بهاری عالی این است که با اصول اولیه شروع کنید. اگر یک کمد پر از لباس های مختلف دارید، می‌توانید به راحتی آن را با هم ترکیب کنید و ست های جدید به وجود بیاورید. همچنین یک لباس بهاری شیک ارائه می دهند که می توانید اکسسوری های جذاب را به آن اضافه کنید.

بهترین لباس های بهاری

تیشرت بلند برای لباسی که جذابیت را به تصویر می کشد، به دنبال تی شرتی با پارچه ای ترمه باشید که ظرافت بیشتری به لباس شما بدهد. ژاکت سبک. برای صبح‌ ها و شب‌ های سرد، یک مانتوی جلوباز سبک ایده‌آل برای لباس بهاری شماست. کت گل دوزی با رنگ های بهاری شاد نیز یک کت کلاسیک است، در حال حاضر کت‌ های جین( جین هیچوقت از مد نمی افتد) نیز برای فصل بهار مد هستند.

لباس نازک, کوتاه و  خنک یک لباس همه کاره بهاری است. یکی را پیدا کنید که جمع و جور اما شیک باشد و تنها کاری که باید انجام دهید این است که صبح آن را بیندازید و بروید( بخصوص برای کسانی که شاغل هستند و در فضای باز کار می کنند, تا اگر هوا رو به گرمی رفت راحت باشید. شلوار کوتاه. شلوارهای کوتاه زمانی کلاسیک در حال حاضر یک جزء اصلی از استایل بیشتر افراد را تشکیل می دهند. به خصوص با کفش هایی که به تیب شما شخصیت بدهند. می توانید آن را با کفش های پاشنه بلند و تخت یا اسپرت هم بپوشید.

بهترین لباس های بهاری

 

چگونه لباس های خود را از زمستان برای بهار تطبیق دهیم

احتمالا آنقدر به پوشیدن مانتوهای سنگین عادت کرده اید که نمی دانید با گرم شدن هوا و پوشش مانتو چکار کنید. در اینجا نحوه به روز رسانی لباس های زمستانی خود را برای ورود به فصل زیبای بهار بخوانید.  روسری ابریشمی خوش دوخت و خوش رنگ را برای فصل بهار آماده کنید. یکی را انتخاب کنید که رنگارنگ و روشن باشد یا از مینی روسری های کوتاه که به تازگی ترند شده اند استفاده کنید. حتی می توانید به دور گردن، مچ دست یا کیفتان ببندید تا یک اکسسوری جذاب یا شیک بهاری داشته باشید. به جای لباس های پشمی و گرم زمستانی، ژاکت نخی و سبک را امتحان کنید. پوشیدن این روسری ها نه تنها راحت‌ تر است بلکه مثل روسری بلمد دست و پا گیر نیست و اگر موی بلند داشته باشید, به هیچ وجه مدل موی شما را به هم نمی ریزد.

به جای استفاده از لباس هایی با خز مصنوعی، یک کت جیر یا جین بپوشید. این کت ها نه تنها پوشش مناسبی برای آب و هوای زمستانی و اوایل بهار هستند، بلکه استایل جذابی برای شما به وجود می آوردند.  لباسهای یقه اسکی زمستانی را با یک پیراهن دکمه دار بهاری عوض کنید. لباس هایی با آیتم زمستانی را با لباسی تعویض کنید که برای فصل بهار بهتر عمل می کند. 

دیدگاهتان را بنویسید