مجله

چگونه در زمستان گرم بمانیم و شیک بنظر برسیم

چگونه در زمستان گرم بمانیم و شیک بنظر برسیم

اگر فکر می کنید زیبا پوشیدن در زمستان سخت است، تنها شما نیستید. اما پوشش به سبک زمستانی لزوماً به معنای لباس پوشیدن زیاد و شلخه نیست. اگر میخواهید با چند نکته مد زمستانی، شیک به نظر برسید و در عین حال گرم بمانید, ما را تا پایان این مطلب همراهی کنید.

چگونه در هوای سرد زیبا بپوشیم

کلید مد زمستانی بازی با بافت ها و تناسب است. یک کت گرم، اما حجیم را با شلوار که پاهای شما را متناسب و کشیده نشان می دهد، ست کنید. از طرف دیگر، اگر چکمه های برفی ساق بلند می پوشید، یک ژاکت بافت همراه آن ترکیب زیبایی خواهد بود. کتی را پیدا کنید که نزدیک بدن شما بماند و تا زیر باسن بیفتد. سویشرت ساده هم راهی کاربردی برای شیک و زیبا به نظر رسیدن است. از پارچه های مختلف برای استایل زمستانی با لبه های درشت استفاده کنید. اگرچه ممکن است شما را گرم نکند، اما یک تل مخمل در زمستان حس زنانگی را به استایل شما اضافه می کند. ایده بعدی اینکه دامن توری را زیر ژاکت پشمی در نظر بگیرید, جذاب خواهد بود. در این فصل از پوشیدن هودی خزدار غافل نشوید.

چگونه در زمستان گرم بمانیم و شیک بنظر برسیم

 

چگونه برای سرما شیک لباس بپوشیم

سبک مد زمستانی همه چیز در مورد لایه های مختلف لباس است. این لایه ها نه تنها شما را گرم نگه می دارند، بلکه به شما اجازه می دهند لباس های متنوع را در استایل خود آزمایش کنید. در اینجا چند نکته در مورد این سبک لیاس پوشیدن برای الهام بخشیدن به ما عنوان می کنیم. 

وقتی نوبت به مد می رسد، شکستن قوانین اشکالی ندارد. اگر هوا خیلی سرد نیست، می توانید با پوشیدن لباس جین روی جین، به روند مد دهه 90 نزدیک شوید. مثلا متضاد جین های تیره و روشن را در استایل خود امتحان کنید.
یکی از بزرگترین ترندهای سال، یقه اسکی است و برای گرمای بیشتر، آن را به خوبی با یک پلیور بافت درشت ست کنید.
مطمئن شوید که یقه اسکی باریک باشد تا از حجیم شدن اضافی جلوگیری شود. از بازی با رنگ ها نترسید. مرزها را بشکنید و استایل خاص خود را به وجود بیاورید.

چگونه در زمستان گرم بمانیم و شیک بنظر برسیم

 

شاید مشکی روی مشکی چندان جالب نباشد، هرچند امروزه کسانی هستند که تیپ یک دست مشکی را می پسندند. اما در مورد رنگ های مختلف صورتی یا سفید چطور؟ یک ژاکت خاکستری زیر یک کت خاکستری می تواند بسیار زیبا به نظر برسد. همچنین بازی با ترکیب های مختلف می تواند سرگرم کننده و در عین حال شیک باشد. در صورت امکان لایه ای از لباس پشمی یا مخمل بپوشاید. ممکن است گران‌ تر باشند، اما آنقدر سبک و گرم هستند که قطعاً باید در فهرست مدهای زمستانی شما باشند.

نکات مد در هوای سرد

بزرگترین نکته مد زمستانی این است که اکسسوری های جانبی خود را فراموش نکنید. آنها نه تنها جلوی خروج گرما از بدن شما را می گیرند، بلکه راه بسیار خوبی برای اضافه کردن المان های زیبایی به لباس شما هستند. در اینجا برخی از روش های جذاب برای پوشیدن آنها را ذکر می کنیم. 

کلاه سر ما را گرم نگه می‌ دارد، و در حالی استفاده از آن به عنوان یک لباس سنتی در هوای سرد است، ولی شما نباید از تست با سبک‌ های دیگر بترسید. روسری یک راه آسان برای خوشرنگ کردن یک لباس زمستانی ساده است. الگوهای جسورانه، رنگ‌های روشن و استایل ژولیده نقطه خوبی برای شروع هستند. دستکش‌ ها دست‌ های شما را گرم نگه می‌ دارند، اما نکته ای که مهم است این که دستکش‌ های چرمی زیبا به سبک دهه 50 می‌خواهید یا یک سبک اسپرت‌؟ در هر صورت، آنها باید بخشی ضروری از لباس شما باشند. درست مانند یک روسری، می توانید از کیف خود نیز برای ایجاد یکی از المان های مهم که به راحتی با استایل شما ست می شود, استفاده کنید. در لباس پوشیدن خود چیزی را با رنگ متضاد انتخاب کنید تا برجسته شود و بیشتر به چشم بیاید.

دیدگاهتان را بنویسید